Počasie a hlavne búrka dokáže ľuďom veľakrát znepríjemniť život. Pred jej dopadmi však môžete svoj majetok ochrániť pomocou bleskozvodu. Ten by nemal chýbať na žiadnej stavbe, pretože je ochranným prvkom, a na jeho prítomnosť pozerá v prípade škodovej udalosti aj väčšina poisťovní. Umiestnenie a inštalácia bleskozvodu samozrejme vyžaduje odborné znalosti a profesionálnu montáž. Naša firma Vám ponúka svoje služby aj v tejto oblasti.

Montujeme a dodávame bleskozvody na rodinné a bytové domy, priemyselné budovy, ale i na staršie objekty. Inštaláciu robíme podľa platných noriem, vrátane revíznej správy. Na požiadanie Vám zdarma vypracujeme cenovú ponuku.

Ešte bleskozvod nemáte, ale radi by ste sa o ňom dozvedeli viac informácií? Dohodnite si s nami stretnutie. Pri montáži bleskozvodu je treba určiť správne rozmiestnenie v súvislosti s mnohými faktormi, preto je dobré uskutočniť stretnutie priamo na mieste budúcej realizácie. V prípade novostavieb sa bleskozvody dodávajú až po dokončení stavby, je však treba myslieť na ich uzemnenie už v základoch domu.